Geoblog.pl    keicam90    Podróże    Aussie Dolar Dwa10    spowiedź krejzola

spowiedź krejzola

Australia
Australia, Sydney

Tak w sumie to chciałem wam po prostu podziękować. Kilka życzliwych słów sprawia że mogę siedzieć 2 godziny i kleić nieustępliwie już 4 razy tą samą chorą bajkę na inny sposób , za każdym razem gorszy ale takie życie , to test czy się poddam , czy popłynę.
Kleić litery , wydłubywać słowa które następnie wklejam masowo w czystośc i mam zdania. To już prawie to samo co na opakowaniu zupki chińskiej. Zaczynam fajerwrki , dalej , zupka chińska , jej materia i papierki po cukierkach , to samo ? Papierki po cukierkach i aussi dolar , naprawdę to samo , ten sam szajs składnikiem. Wiecie po co ? Żeby surferzy nie umoczyli całego kapitału Australii i aby światowe rynki nie uległy załamaniu. Serio , te pieniądze są wodoodporne. Więc leję wodę. Szkoda że piniędzy coraz mniej. Moja obawa. Ucieczka w bycie imaginacją , bycie gadugadowym słońcem i spełniać Twe najskrytsze życzenia w wersji shine on.
Podziękować jak po wygranym koncercie eurowizji , gdzie moja kakofonia szarych komórek zdobywa prowadzenie dzięki smsom z czech. Tam nie mają morza, też nienawidzą surferów.
Nienawidzić to czym się staje. Stawać się bzdurą , stawać sie urojeniem , żyć w urojeniach by nagle przejść w świat snów i przestać odczuwać cokolwiek oprócz zachwytu urodą miejscowych kobiet. Chyba już dawno zwariowałem , chyba już dawno zgubiłem jakiś przekaz i chcę być pure-blagistą a'la witkacy. I za to wam dziękuję , pejzaż ruin mojego mózgu macie w pełni , mnie to bawi , nie potrafię odróżnić już gierki od spowiedzi , płynnie przechodzą od surferów do swojego stanu emocjonalnego. Powiniem chyba to wyjebać w pizdu , to znaczyły 3 kasacje których doświadczyłem , mnóstwo przypadkowych akcji które doświadczyłem. Wpisałem dziś sobie w rubryce religia - chowany. I się gubiłem cały dzień. Pomyślałem o tym co bym zrobił gdyby ktoś mi zaoferował koks tutaj , pojawiła sie ta dziewczyna. Na koniec kwiatek koło mnie wpadł do pociągu , kwiatek identyczny jak ten plastik który darzyłem tak wielkim sentymentem.
Wiecie gdzie jest moje prawdziwe szczęscie ? Że chyba już nic dla mnie nie ma większego znaczenia , moja reptuacja , moja szczerość , wszystko co pada na pysk. Chyba naprawdę stałem się surferem , chyba popłynąłem na tej fali , chyba zaprzeczyłem samemu sobie i to jest główna esnecja tej Australii . Chcę teraz tylko wpaść w jeden wielki hedonizm , rozpierdol i nie myśleć o papierkach po cukeriach.
A w konfesjonale po drugiej stronie siedział surfer ;D

Agata
Agata - 2010-01-18 18:57
jak opowiesc przygodowa ;P
pierwsze co robie po wlaczeniu komputera to czytanie nowych wpisow, jestes wiec lepszy niz nasza-klasa i fejsbuk i inne... ;D

H.
H.  - 2010-01-18 21:39
No tak, ja tez czytam namietnie. ;)
ale mysle ze do tych smiesznych chlopaczkow to jeszcze troche. Nie tak predko.
Przez te pare dni nie ma moznosci by twoj mozg sie (Całkowicie) wylaczyl ;D
Spokojnie Maci(n)ek ;DD

mum
mum - 2010-01-18 22:22
Nie do końca jestem w stanie sobie wyobrazić, o czym tu piszesz i nie będę nigdy w stanie bo ja zatrzymałam się na poziomie że prawdziwa egzotyka i szczęście to zjeść zupę i drugie danie na obiad :) narazie mi się to nie udało od października, czekam na promień nadziei z nieba, zachmurzonego od 3 miesięcy póki co.

PS.czekamy na jakieś focie!
PS2. nie pożegnałeś się nawet. Qtas.
PS3. leżąc z drinkiem na hamaku gdzieś na plaży w trakcie kontemplacji wspomnij i powspółczuj wszystkim, ktorzy nie mieli tyle szczęścia co Ty, gdyż nam się właśnie sesja zaczyna

Tylko nie zagub się tam, gdzie mapa nie pomoże, bo mimo wszystko na ziemi raju nie znajdziemy.

No to pozdro 600

koziol
koziol - 2010-01-19 00:51
wpisy wpisami wiadomo ze sa mega i jestem fanem od poczatku, ale nie zaniedbuj pokera, maciej walczyk, nie pozwol zeby zycie ucieklo ci przez palce! ja grinduje codziennie niemal, tez dasz rade! bedziemy sie wspierac jak nam wpadnie bad beat na bubble'u :D

keicam90
Maciej Walczyk